Kurumsal

Saygın Kastor ve Tekerlek 50 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren kastor ve tekerlek sektörlerinde tasarım ve üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirket; 2008 yılında ortaklıktan ayrılma kararına müteakip Saygın Kastor ve Tekerlek olarak Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 8000m2 üzerine kurulu entegre tesislerinde kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak üretimine devam etmektedir.

Kauçuk, poliüretan, poliamid, termoplastik, döküm, alüminyum tekerlekler, sac ve lama kastorlar ile birçok kaplin modelinin yanı sıra AR-GE çalışmalarıyla da yeni taleplere cevap verme kabiliyetine sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden ve mümkün olan en uygun maliyetlerle müşteri taleplerini karşılayarak sektörde öncü olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda 8000m2’lik entegre tesislerde lastik hamuru & presi, enjeksiyon, pres, torna, freze, CNC torna & dik işlem, kalıp, kaplama, kaynak, boyama ve paketleme operasyonlarını kendi bünyesinde TSE ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile zoru başarma azmi sayesinde sektöründe öncü olmuş ve ilkelerinden vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve çalışanlarına verdiği değer olmuştur.

Kalite ve güvenin öncüsü olarak kazandığı itibarının sürekliliği için prensiplerinden taviz vermeden çalışan Saygın Kastor ve Tekerlek, bugüne kadar göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.